What do you think about mixing my own protein shake smoothies vs. buying ready made ones?
There is one called Huel US ready to drink protein shake chocolate flavor
It's $60 for a 12 bottles so that's a pretty good deal. that's about what like five bucks per? It comes with 22 g of protein per bottle and would save me a lot of time though?
There is one called Huel US ready to drink protein shake chocolate flavor
It's $60 for a 12 bottles so that's a pretty good deal. that's about what like five bucks per? It comes with 22 g of protein per bottle and would save me a lot of time though?